شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد با بیش از ۱۹ سال تجربه در گیت های فروشگاهی (نظارت برامنیت الکترونیکی) ، مشغول تحقیق ، تولید و فروش محصولات AM ، RF و EM بوده است.

در طی این سالها ، ما شرکتی را برپایه تجربه از نمونه ها ، تولید کمیت ، گرفته تا کنترل کیفیت و پشتیبانی فنی ایجاد کرده ایم. این شرکت دارای گواهینامه معتبر از شرکت WG  آلمان و NEDAP  هلند می باشد

چه کاری انجام می دهیم

تجهیزات پیشرفته تولید ، ابزار تشخیص برجسته و سیستم کنترل کیفیت صدا عملکرد عالی سیستم EM ، سیستم RF ، سیستم AM ، برچسب ها و برچسب های ضد سرقت را تضمین می کنند. با تکنیک ها و تجربیات ما در زمینه تولید گسترده ، محصولات این شرکت در بازار کاملاً رقابتی می باشد

نمونه ای از محصولات این شرکت
محصولات اصلی

– سیستم RF: گیت RF ، غیرفعال کننده RF ، برچسب سخت RF ، برچسب نرم RF ، جداکننده

– سیستم AM : گیت  : AM ، غیرفعال کننده AM ، برچسب AM DR ، برچسب سخت AM ، جداکننده

– سیستم EM  : گیت : EM ، غیرفعال کننده EM ، نوارهای EM ، برچسب سخت EM ، جداکننده

 درباره ما

– خدمات حرفه ای: کارمندان آموزش دیده ، تیم فروش حرفه ای و طراحان ، فناوری و تجهیزات پیشرفته

– قیمت رقابتی: محصولات این شرکت ، تهیه شده از بهترین محصولات با بهترین کیفیت با بهترین قیمت

– مواد سازگار با محیط زیست: کلیه مواد دارای گواهی نامه هستند

– تحویل سریع: یا نمونه یا محصول انبوه

– همکاری: ایجاد روابط تجاری طولانی مدت ، صمیمانه و مؤثر با مشتریان

تجربه های ما

در این سالها محصولات ما به بیش از ۴ کشور و منطقه در سراسر جهان فروخته شده است. ما برای بیش از ۲۰۰۰۰ فروشگاه زنجیره ای ,فروشگاه های پوشاک ,کتابفروشی ها ، فروشگاه های سی دی ، سوپر مارکت ها ، داروخانه ها ، و غیره خدمات دزدگیر ارائه  داده ایم و تکنیک های حرفه ای و خدمات کامل ما در بین مشتریان و در داخل و خارج از کشور شهرت مطلوبی کسب کرده است.

روح ما

از زمان تأسیس این شرکت ، ما روح “راه حل ، آفرینش و جستجوی همیشگی را برای رسیدن به کمال” در قلب نگه داشته ایم. ما همیشه سعی می کردیم یک راه حل ایمن  بهینه و کلی ارائه دهیم. ما متعهد شده ایم تا از مدل ها و تکنیک های جدید بهره برداری کنیم تا مشتری های ما بتوانند از مزایای محصولات جدید ما بهره مند شوند. ما در سراسر دنیا خدمات همه جانبه ای با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهیم. ما صمیمانه امیدواریم که با مشتریان و توزیع کنندگان داخلی و خارج از کشور همکاری داشته باشیم و تحولات پیروزی را تحقق بخشیم!

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نمونه پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان 77937381 - 021