با ما در تماس باشید

021-77937381

مزایای گیت فروشگاهی RF

مزایای گیت فروشگاهی RF

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

در میان انواع مختلف گیت های فروشگاهی، مزایای گیت فروشگاهی RF چه چیزهایی می باشد که به عنوان قدیمی ترین سیستم دزدگیر فروشگاهی مورد توجه صاحبان کسب و کار فروشگاهی قرار میگیرد؟ در ادامه مزایای گیت فروشگاهی RF را مورد بررسی قرار می دهیم. با ایده سازان ایرسا پاسارگاد همراه باشید.

مقایسه گیت های فروشگاهی RF با EM و AM
مقایسه گیت های فروشگاهی RF با EM و AM

دامنه فرکانسی گیت فروشگاهی RF

دامنه فرکانسی این نوع گیت مابین ۹.۵ مگاهرتز تا ۱.۷۵ مگاهرتز می باشد. اما فرکانس استاندارد برای این سیستم ۸.۲ مگاهرتز است.

خنثی کننده گیت های RF

سیستم خنثی کننده های RF نسبت به خنثی کننده EM و AM کارایی بالاتری داشته و تا فاصله تقریبی ۳۰ سانتیمتر، قابلیت خنثی کردن دارند. این سیستم ها نسبت به سیستم های EM و AM مصرف برق کمتری دارند. شعاع تشخیص سیستم RF از  AM  کمتر بوده ولی نسبت به EM  بیشتر می باشد.

خنثی کننده دزدگیر فروشگاهی RF
خنثی کننده دزدگیر فروشگاهی RF

دزدگیر های فروشگاهی RF  قابلیت انعطاف زیادی را دارا می باشند. لیبل های دزدگیر فروشگاهی RF  در سایزهای مختلف: ۴ * ۴ سانت ، ۵ * ۵ سانت ،۲ * ۵ سانت ،۳ * ۳ سانت و ۱.۵ * ۶ سانت موجود می باشند.

لیبل دزدگیرهای RF قابلیت خم شدن داشته و ضخامت کمی دارند و کاملا روی محصول می چسبند، درحالی که لیبل های دزدگیر فروشگاهی AM  تک سایز بوده و ضخامت بیشتری دارند. بر روی لیبل گیت های RF  میتوان چاپ کرد و همچنین سرعت غیرفعال کردن آن ها بسیار بالاست. فقط برای اجناسی که روکش متالایز داشته باشند لیبل های RF جواب نمی دهد و خنثی می شوند در این حالت می بایست از لیبل دزدگیرهای AM استفاده نمود.

محاسن گیت فروشگاهی RF

این گیت ها به دلیل داشتن تنوع فرکانسی امکان نصب تعداد زیاد در مجتمع های تجاری را دارد. ارتفاع سیستم های RF  معمولا بین ۱۵۰  الی۱۶۰  سانتی متر می باشد.

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی RF
نحوه عملکرد گیت فروشگاهی RF

از دیگر مزایای گیت فروشگاهی RF علاوه بر عمر طولانی، ارزانی این سیستم نیز می باشد، همچنین دزدگیرRF وزن کمتری نسبت به دزدگیرهای فروشگاهی دیگر دارد. قیمت تگ های دزدگیر فرشگاهی RF نسبت به دزدگیرهای فروشگاهی AM و EM   پایین تر بوده و نسبت به نوسانات برق شهری تاثیر پذیری کمتری داشته و بسیار منعطف می باشند. ممکن است گیت های فروشگاهی RF با سیستم های دزدگیر فروشگاه های مجاور تداخل امواج داشته باشند که این مساله با بکارگیری تکنسین های حرفه ای ومشاوره رایگان با آن ها قابل حل می باشد.

این مقاله در حوزه سیستم های ضد سرقت فروشگاهی به شما ارائه گردید، در صورتیکه در این حوزه تجربه دارید و یا با ابهام مواجه هستید، لطفا با نوشتن دیدگاه خود، در جهت بهبود این مقاله با ما هم قدم شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم