با ما در تماس باشید

021-77937381

چرا باید از تگ دزدگیر فروشگاهی استفاده نماییم؟

چرا باید از تگ دزدگیر فروشگاهی استفاده نماییم؟

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

امروزه، اکثر فروشگاه ها و مغازه ها از تگ دزدگیر فروشگاهی استفاده می کنند. استفاده از تگ و لیبل، یکی از استراتژی های اصلی در مقابل سرقت از فروشگاه ها می باشد و توسط خرده فروشان کوچک و بزرگ برای حفاظت از کالاهایی از وسایل الکتریکی گرفته تا پوشاک، دارو، کتاب و مواد غذایی، استفاده می شوند.

انواع مختلفی از تگ دزدگیر فروشگاهی

بنابراین چرا لیبل و تگ دزدگیر فروشگاهی بسیار موثر تلقی می شوند؟

۱- سیستم های EAS :

لیبل ها و تگ های امنیتی بخش از آنچه تحت عنوان گیت فروشگاهی (Electronic Article Surveillance)  شناخته می شوند، هستند. در این سیستم، آنتن نصب شده در ورودی فروشگاه که با لیبل ها تگ ها در ارتباط مداوم هستند، وجود دارد. هنگامی که یک لیبل و یا تگ فعال به مجاورت درب ورودی و آنتن نزدیک شود، زنگ هشدار به صدا در می آید و کارکنان فروشگاه را از احتمال سرقت آگاه می کند.

نمایی از گیت های فروشگاهی

۲- مبتنی بر محصول:

برخلاف دوربین مداربسته یا پرسنل امنیتی که کل فروشگاه را تماشا می کنند، تگ ها و لیبل ها یک اقدام امنیتی مبتنی بر محصول هستند. در واقع هر کالایی که توسط لیبل یا تگ محافظت می شود، هنگامی که یک سارق سعی در خروج محصول دارد، زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

۳- دقت :

در صورت اجرای صحیح، سیستم های دزدگیر فروشگاهی بسیار دقیق و موثر هستند. آمار نشان می دهد استفاده از این سیستم و تگ ها می توانند سرقت را تا حدود ۸۰ % کاهش دهند. نکته مهم این است که مشتریان می توانند براحتی محصول را لمس کرده و یا امتحان کنند.

۴- رفع خطای انسانی :

یکی از مزایای سیستم های دزدگیر فروشگاهی برای صاحبان فروشگاه ها و مغازه داران این است که مستعد خطای انسانی نیست. به جای داشتن سوء ظن برای رخ دادن سرقت، از این فناوری برای شناسایی کالای محافظت شده و یا در حال ترک فروشگاه، استفاده می کند. در فروشگاه های بزرگ، این امر به ماموران حفاظتی برای جلوگیری از سرقت کمک می کند و در فروشگاه های کوچک، این امکان را به کارکنان می دهد تا بیشتر در خدمت مشتری باشند.

۵- محافظت مداوم با استفاده از تگ دزدگیر فروشگاهی:

هنگامی که آنتن روشن می شود و تگ ها و لیبل ها نصب می شوند، سیستم در حال کار است. این بدان معناست که یک فروشگاه، در تمام ساعات کاری محافظت می شود، مهم نیست که ساعت کاری چقدر باشد و یا چه تعداد کارمند مشغول به کار باشند.

گیت دزدگیر در ورودی یک فروشگاه

۶- اجرای آسان:

یکی از ویژگی های مهم این سیستم اجرای آسان آن است. نصب این سیستم شامل تعبیه آنتن در ورودی فروشگاه می باشد. با پیشرفت تکنولوژی ، روش های بیشتر و بهتری برای نصب گیت فروشگاهی وجود دارد.

اجرای آسان گیت فروشگاهی و تگ دزدگیر فروشگاهی

۷- خنثی کردن سخت تگ دزدگیر فروشگاهی:

فناوری و مکانیک خنثی کردن لیبل و تگ دزدگیر فروشگاهی همچنان در حال تکامل است. مکانیزم هایی که لیبل ها و تگ ها برای محافظت استفاده می کنند، هم اکنون از همیشه قویتر است. در مورد تگ دزدگیر فروشگاهی، قدرت مغتاطیسی داخل تگ، باعث می شود خنثی کردن تگ، سخت تر از قبل باشد. لیبل ها نیز امروزه دارای چسب های فوق العاده قوی هستند که اندازه های مختلفی دارند و حتی می توانند در بسته بندی نیز پنهان شوند.

۸- استفاده آسان تگ دزدگیر فروشگاهی:

احتمالا بزرگترین ویژگی سیستم های دزدگیر فروشگاهی و تگ ها و لیبل ها این است که استفاده از این سیستم برای کارکنان بسیار آسان است. تگ ها براحتی بر روی محصول فیکس می شوند و لیبل ها حتی می توانند در کارخانه روی محصول نصب شوند. پس از فیکس شدن تگ ها و لیبل ها، آن ها به طور مداوم توسط آنتن ها مورد محافظت قرار می گیرند.

 استفاده آسان از تگ دزدگیر فروشگاهی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم