با ما در تماس باشید

021-77937381

خنثی کننده لیبل و جداساز تگ در دزدگیر فروشگاهی

خنثی کننده لیبل و جداساز تگ در دزدگیر فروشگاهی

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

پس از اینکه تگ ها و لیبل ها بر روی اجناس و کالاهای مورد نظر در فروشگاه نصب شدند باید در زمان فروش اجناس، آن ها را از کالا جدا کرد و جنس را به خریدار تحویل داد. به همین علت جهت جداسازی تگ ها از کالا و همچنین اینکه تگ ها بعد از جداسازی دوباره مورد استفاده قرار گیرند، جدا کننده های مغناطیسی یا همان جداساز تگ (Detacher)، از لوازم جانبی گیت فروشگاهی می باشند که می توانند قفل تگ ها را باز کنند. برای جدا کردن لیبل از خنثی کننده لیبل (Deactivator ) استفاده می شود و آن ها را غیر فعال می کند. در صورتیکه یک تگ جدا نشده باشد و یا لیبل غیرفعال نشده باشد، هنگام خروج کالا از فروشگاه آلارم هشدار به صدا در می آید و کارکنان فروشگاه را از خروج غیرقانونی محصول آگاه می کند.

خنثی کننده لیبل و جداساز تگ در دزدگیر فروشگاهی
خنثی کننده لیبل و جداساز تگ در دزدگیر فروشگاهی

جداساز تگ دزدگیر فروشگاهی

جدا کننده تگ دزدگیر برای باز کردن انواع تگ ها مانند تگ گلفی، تگ صدفی، تگ پنسیل، تگ مثلثی و انواع دیگر تگ های پوشاک و کیف و کفش کاربرد دارند.

جداساز تگ دزدگیر، آهن ربای قوی دارد که با ایجاد میدان مغناطیسی اطراف تگ، سوزن تگ را غیر فعال کرده و باعث جدا شدن تگ می شود.
جداساز ها دارای انواع مختلفی می باشند. رایج ترین آنها جداساز مغناطیسی می باشد. برای باز کردن تگ فروشگاهی، قدرت جداساز بسیار مهم است. جداسازها با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت آن گاوس (Gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد، جذب کنندگی بهتری دارد.
در خرید جداساز ها با انواع مختلفی از آنها مواجه خواهید شد. هر جداساز آهنربایی دارای قدرت خاصی است. تگ های استفاده شده باید مناسب با گیت فروشگاه باشند. گیت های ضد سرقت در سه نوع AM ،EM و RF طراحی و ساخته می شوند.
نوع خاص دیگر از جدا کننده های تگ به شکل آچار هستند که عمدتا برای تگ های عینک در زمینه تگ های فروشگاهی استفاده می شود.

جدا کننده مدل آچار

خنثی کننده لیبل دزدگیر فروشگاهی

برای غیر فعال کردن لیبل های روی اجناس، باید از خنثی کننده لیبل استفاده کرد. خنثی کننده برچسب دزدگیر فروشگاهی، برای انواع مختلف لیبل دزدگیر RF و لیبل دزدگیر AM موجود می باشند.

خنثی کننده

انواع خنثی کننده دزدگیر فروشگاهی

– Contact Deactivator (خنثی کننده مغناطیسی تماسی) : برای خنثی سازی لیبل چسبی از آن استفاده می شود.
– Distance Deactivator ( خنثی کننده الکترونیکی فاصله ای) : خنثی سازی انواع لیبل و یک مزیتی که دارد این است که از فاصله ۱۰ سانتی متری نیز بدون اینکه با لیبل تماسی داشته باشد می تواند از دور آن را غیرفعال کند.

این مقاله در زمینه خنثی کننده های لیبل و جداسازهای تگ ضد سرقت فروشگاهی به شما ارائه گردید، در صورتیکه در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید و یا با ابهام مواجه هستید، لطفا با نوشتن دیدگاه خود، در جهت بهبود این مقاله با ما هم قدم شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم