با ما در تماس باشید

021-77937381

تگ دزدگیر مناسب را برچه اساسی انتخاب نماییم؟

تگ دزدگیر مناسب را برچه اساسی انتخاب نماییم؟

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
تگ دزدگیر مناسب انتخاب شده برای شلوار

انتخاب تگ دزدگیر مناسب برای محافظت از کالاها ، به یک سری عوامل مهم از جمله نوع کالایی که می فروشید ، ارزش آن و نوع سیستم دزدگیر فروشگاهی (EAS) بستگی دارد.

در شرکت ایده سازان ایرسا پاسارگاد ، لیبل ها و تگ های سازگار با سیستم های فرکانس رادیویی (RF) و همچنین سیستم های آکوستیک مغناطیسی (AM) موجود می باشد و انواع تگ و لیبل متناسب با طیف گسترده ای از کالاها ، از لباس و لوازم جانبی مد گرفته تا کتاب فروشی و عینک موجود است.
در این مقاله ، ویژگی هایی که می بایست هنگام انتخاب تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر مناسب برای فروشگاه خود در نظر بگیرید را بررسی خواهیم نمود.

نوع گیت فروشگاهی ( EAS)

گیت فروشگاهی شما تعیین می کند که کدام نوع لیبل و یا تگ دزدگیر مناسب برای محافظت از کالاهای شما مورد نیاز خواهد بود.
سیستمهای EAS معمولاً در دو نوع قابل دسترسی هستند. آکوستیک مغناطیسی (AM) و فرکانس رادیویی (RF) و تفاوت آن ها در فرکانسی است که با آن کار می کنند. سیستم های AM فقط با لیبل یا تگ های سازگار با AM کار می کنند ، در حالی که آنتن های RF فقط با لیبل یا تگ های سازگار با RF کار می کنند.

نوع کالا

نوع کالایی که فروخته می شود و همچنین میزان حجم فروش ، نیز به انتخاب تگ یا لیبل مناسب برای کالا تاثیر می گذارد.
• پوشاک : انواع لباس با استفاده از تگ های سخت که در اشکال مختلف و با مکانیزم های مختلف و قدرت های مختلف موجود است ، محافظت می شوند. هر یک از این عوامل می تواند امنیت کالای را افزایش دهد.
تگ های لباس شامل سه عنصر اصلی هستند. تگ (که گیرنده EAS را در خود جای داده است) ، پین (که از طریق پوشاک عبور می کند) و مکانیزم قفل (که پین را به جای خود ایمن می کند).
از نظر امنیتی اغلب تگ های گرد (تگ شل) برای لباس مورد علاقه قرار می گیرند زیرا شکل آن موجب می شود سخت تر بتوان آن را باز کرد. هرچه سر پین بزرگتر باشد ، جدا کردن آن از پوشاک توسط سارق، بدون اینکه به اجناس آسیب برساند و آن را خنثی کند ، سخت تر است.
همچنین می توان از تگ های جوهری روی لباس استفاده کرد و امنیت کالا را افزایش داد. این نوع تگ به هنگام جدا شدن جوهر را روی سارق پخش کرده و سرقت را آشکار می کند.

• کیف و کفش: بیشتر آنها با استفاده از تگ های کابلی یا یک تگ به همراه لنیارد محافظت می شوند.
لنیارد ها، کابل هایی با استحکام بالا می باشند که به راحتی قابل قطع یا جدا شدن توسط سارق نباشند.


•عینک: با استفاده از تگ تگ دزدگیر مناسب و مخصوص عینک محافظت می شود.

• لوازم جانبی الکترونیکی همانند باتری: بهترین راه برای ایمن سازی آنها استفاده از قفل های رگال و یا به کار بردن تگ های چند منظوره (سیفرها) می باشد.

• برای کالاهای با سایز کوچک مانند مواد غذایی یا سخت افزارهایی که حجم فروش آن ها بالاست ، لیبل های امنیتی به دلیل قیمت مناسب و در دسترس بودن آنها بهترین گزینه هستند. اگرچه با توجه به سایز و شکل کالا می بایست از لیبل های صاف و کاغذی (RF) و یا لیبل های کوچک دو بعدی (AM) استفاده نمود.

• داروهای داروخانه اغلب از فویل بالایی برخوردار هستند ، بنابراین لیبل های AM برای آن ها مناسب تر می باشد.

سطح امنیت

مکانیزم قفل کردن پین را در تگ، تعیین می کند که جدا کردن یک تگ چقدر آسان و یا سخت می باشد.
این مکانیسم قفل می تواند مکانیکی و یا مغناطیسی باشد. قفل های مغناطیسی ، قدرت های مختلفی دارند که جدیدترین فناوری ها دارای امنیت تقریبا غیرقابل نفوذ می باشند.

برای سوالات بیشتر در زمینه انتخاب تگ یا لیبل مناسب برای فروشگاه تان می توانید با کارشناسان شرکت ایده ساززان ایرسا پاسارگاد تماس حاصل کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم