با ما در تماس باشید

021-77937381

نکاتی در مورد تگ های امنیتی که باید بدانیم

نکاتی در مورد تگ های امنیتی که باید بدانیم

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

در دنیای در حال پیشرفت، تگ های امنیتی ابزاری مناسب برای پیشگیری از ضرر و زیان در فروشگاه ها می باشند و از زمانی که برای اولین بار در دهه ۱۹۶۰ معرفی شدند، تبدیل به گزینه ای برای پیشگیری از سرقت کالاها گشته اند. تگ های امنیتی که به طور گسترده ای برای پوشاک و کالاهایی از جمله عینک ، بطری های مختلف و حتی کفش استفاده می شود ، با ایجاد زنگ هشدار در هنگام سرقت محصول از یک فروشگاه ، از محصولات محافظت می کنند. تگ دزدگیر مناسب را بر چه اساسی انتخاب نماییم

نکاتی در مورد تگ های امنیتی

سیستم های دزدگیر فروشگاهی (EAS)

تگ های امنیتی بخشی از استراتژی پیشگیری از ضرر هستند که با عنوان سیستم های دزدگیر فروشگاهی (EAS) شناخته می شود. در این سیستم تگ ها یا لیبل های امنیتی با آنتن هایی که در ورودی فروشگاه قرار دارند ارتباط برقرار می کنند
این آنتن ها باعث می شود هنگام خروج کالایی بدون جدا شدن تگ آن، صدای زنگ خطر به وجود آید و از این طریق به کارکنان هشدار داده شود که سرقت در حال وقوع است. بررسی ها نشان می دهد که درصد بالایی از فروشگاه ها و مغازه ها از این سیستم استفاده می کنند و  بسیار میان صاحبان فروشگاه ها محبوب می باشد.

تاثیر بالا

با توجه به تکنولوژی گیت فروشگاهی این سیستم ها موفق ترین و مؤثرترین سیستم ضد سرقت محسوب می شوند. پس از نصب گیت فروشگاهی ، ۶۰ تا ۸۰ درصد کاهش سرقت تخمین زده می شود.

۶۰ سال امنیت و پیشرفت مداوم

استفاده از سیستم های دزدگیر فروشگاهی از دهه ۱۹۶۰ میلادی آغاز شده است و اولین تگ امنیتی الکترونیکی در سال ۱۹۶۴ اختراع شده است. از آن زمان، آن ها به طور مداوم در حال تکامل و پیشرفت هستند. اکنون آنتن ها دقیق تر عمل می کنند و همچنین تگ های امنیتی تقریباً برای هر هدف تکامل یافته اند.

تگ امنیتی بطری و عینک

محبوبیت در حال افزایش

در سال های اخیر استفاده از تگ های امنیتی رشد بسیار چشمگیری داشته و تکامل مداوم تگ های امنیتی و انتخاب تگ دزدگیر مناسب باعث شده است که محبوبیت این سیستم به طور پیوسته افزایش یابد.

قدرت های مختلف

تگ های امنیتی با مکانیزم قفل مغناطیسی با قدرت های مختلف در دسترس هستند : استاندارد ، سوپرلاک ، هایپرلاک و … . هر چه قدر قدرت بیشتر باشد ، خنثی کردن آنها برای سارقان سخت تر است.

مقاومت در برابر آهنربا

علاوه بر مکانیسم های مختلف قفل، گزینه های مقاوم در برابر آهنربا نیز موجود است.

کاربردهای متفاوت

هنگامی که برای اولین بار ، تگ های امنیتی اختراع شدند در درجه اول تنها توسط فروشگاه های پوشاک مورد استفاده قرار گرفتند به دلیل این که به راحتی می توانستند آن ها را به لباس متصل کنند. اکنون تگ ها برای محافظت از مواردی مانند عینک ،انواع بطری ها و لوازم جانبی مد مانند کیف و کفش و حتی کلوپ های گلف طراحی شده اند.

شکل های مختلف

تگ دزدگیر در شکل ها و اندازه های مختلفی ارائه می شود. تگ مداد ، تگ گرد ،تگ مربع و تگ صدفی برخی از انواع تگ ها هستند. تگ های گرد یکی از سخت ترین تگ ها برای جدا کردن به حساب می آید به خاطر شکل دایره ای که دارند.

تگ های جوهری

تگ های جوهری که در هنگام جدا کردن آن ها جوهر روی کالا یا سارق پخش می کنند و عملا کالا یا محصول را بدون استفاده می کنند، یک از موارد تکامل یافته تگ ها هستند و استرتژی موثری برای جلوگیری از سرقت می باشند.

تگ امنیتی جوهری

این مقاله در مورد تگ های مورد استفاده در سیستم گیت فروشگاهی به شما ارائه گردید، در صورتیکه در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید و یا با ابهام مواجه هستید، لطفا با نوشتن دیدگاه خود، در جهت بهبود این مقاله با ما هم قدم شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم