1. تگ های سخت ( Hard tags ) :

    • تگ های (Clothing tags) :

تگ های لباس شامل سه عنصر اصلی هستند : تگ، پین (که از طریق پوشاک عبور می کند) و مکانیزم قفل.

دو نوع مکانیزم قفل به طور گسترده استفاده می شود، مغناطیسی و مکانیکی. قفل های مغناطیسی با قدرت های مختلف از استاندارد (standard) تا superlock ، Hyperlock و Multilock موجود هستند. هر چه قفل مغناطیسی قویتر باشد، جدا کردن تگ ها به طور غیر قانونی سخت تر می شود، بنابراین استفاده از حداقل superlock توصیه میگردد.

برخی از رایج ترین شکل ها برای تگ های لباس، تگ های تمساحی (alligator tags ) که دارای یک لولا هستند، تگ های مداد (pencil tags) که تگ های بلند و باریکی هستند، تگ های مربع (square tags) ، تگ های گرد (round tags) و تگ های صدفی (shell tags) می باشند. تگ های صدفی به شکلی طراحی شده اند که سخت ترین گزینه برای باز کردن و یا خنثی کردن هستند.

علاوه بر استحکام مکانیزم قفل و شکل تگ، یک عامل کلیدی که باید در انتخاب تگ های لباس در نظر بگیرید، اندازه پین است. هر چه پین بزرگتر باشد ، احتمال کشیدن غیر قانونی آن از داخل پوشاک کمتر است.

    • تگ های لوازم جانبی مد (fashion accessory tags) :
تگ های لوازم جانبی مد
تگ های لوازم جانبی مد

برای محصولاتی مانند کفش ، کیف دستی و یا جواهرات نیز طیف گشترده ای از انواع تگ ها وجود دارد. معروفترین تگ ها برای این مورد، تگ های لنیارد (lanyard tags) و بندهای کابلی ( cable strap) می باشند. این تگ ها بوسیله یک کابل به کالای موردنظر متصل می شوند و جنس آن ها از موادی است که در برابر برش مقاوم هستند و بوسیله مکانیزم قفل، محافظت می شوند.

    • تگ های بطری (Bottle tags) :

این نوع تگ ها برای محافظت از اجناسی که به شکل بطری هستند استفاده می شوند و علاوه بر محافظت از محصول به عنوان یک عامل بازدارنده بصری به کار می روند.

تگ بطری
تگ بطری
    • تگ های عینک (optical tags) :

برای فروشندگان عینک های طبی و آفتابی امنیت کالا ضروری می باشد. عینک آفتابی که در دسته بندی لوازم جانبی مد قرار می گیرد، در دومین دسته سرقت مورد هدف بخش پوشاک و لوازم جانبی قرار دارد. تگ های عینک برای قرار گرفتن روی دسته عینک طراحی شده اند و به مشتری این امکان را می دهند که براحتی آن ها را امتحان کنند.

۲- برچسب ها (soft labels) :

لیبیل ها برای حفاظت از کالاهایی کاربرد دارند که نمی توان با استفاده از تگ های سخت از آنها محافظت کرد. از طیف گسترده ای از لیبل های AM و RF برای محافظت از اقلام مختلفی مانند گوشت، محصولات بهداشتی و زیبایی، کتاب، اسباب بازی ها، لوازم صوتی- تصویری و …. استفاده می شود.
برچسب های RF کاغذهای نازک هستند و به همین دلیل می توانند براحتی مارک شوند، اطلاعات خاص فروشنده بر روی آنها چاپ شود و یا یک بارکد ساختگی و یا زنده را در خود جای دهند. برچسب های RF کاربرد بسیار آسانی دارند.
برچسب های AM انعطاف کمتری نسبت به RF دارند، سفت و سخت هستند و در مجاور فلز و مایعات بهتر عمل می کنند.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نمونه پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان 77937381 - 021