آیا می دانید کدام نوع گیت فروشگاهی برای کسب و کار شما مناسب است؟
این سوالی است که صاحبان کسب و کار برای تجهیز فروشگاه ومغازه های خود اغلب با آن مواجه هستند. برای پاسخ به این سوال در ادامه گیت فروشگاهی RF را با گیت های AM و EM مقایسه می کنیم. تا شما به راحتی بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مقایسه گیت های فروشگاهی RF با EM و AM
مقایسه گیت های فروشگاهی RF با EM و AM

دامنه فرکانسی گیت فروشگاهی RF

دامنه فرکانسی این نوع گیت مابین ۹٫۵ مگاهرتز تا ۱٫۷۵ مگاهرتز می باشد. اما فرکانس استاندارد برای این سیستم ۸٫۲ هرتز است.

خنثی کننده گیت های RF

سیستم خنثی کننده های RF نسبت به خنثی کننده EM و AM کارایی بالاتری داشته و تا فاصله تقریبی ۳۰ سانتیمتر، قابلیت خنثی کردن دارند. این سیستم ها نسبت به سیستم های EM و AM  ارزان تر بوده و مصرف برق کمتری دارند. شعاع تشخیص سیستم RF از  AM  کمتر بوده ولی نسبت به EM  بیشتر می باشد. همچنین ضخامت گیت فروشگاهی RF به مراتب از EM و AM  کمتر است.

خنثی کننده دزدگیر فروشگاهی RF
خنثی کننده دزدگیر فروشگاهی RF

دزدگیر های فروشگاهی RF  قابلیت انعطاف زیادی را دارا می باشند. لیبل های دزدگیر فروشگاهی RF  در سایزهای مختلف (به شرح زیر) موجود می باشند:

سایزهای ۴ * ۴ سانت ، ۵ * ۵ سانت ،۲ * ۵ سانت ،۳ * ۳ سانت و ۱٫۵ * ۶ سانت. در حالیکه لیبل های دزدگیر فروشگاهی AM  تک سایز هستند. لیبل دزدگیرهای  RF  قابلیت خم شدن داشته و ضخامت کمی دارند و کاملا روی محصول می چسبند. اما لیبل دزدگیرهای AM  این قابلیت را نداشته و ضخامت بیشتری دارند. لیبل گیت های RF  روی اجناسی که روکش متالایز داشته باشند جواب نمی دهد و خنثی می شوند اما لیبل دزدگیرهای AM روی محصولاتی که متالایز داشته باشند جواب می دهند و کابردی تر هستند.

محاسن گیت فروشگاهی RF

این گیت ها به دلیل داشتن تنوع فرکانسی امکان نسب تعداد زیاد در مجتمع های تجاری را دارد. ارتفاع سیستم های RF  معمولا بین ۱۵۰  الی۱۶۰  سانتی متر می باشد.

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی RF
نحوه عملکرد گیت فروشگاهی RF

از دیگر محاسن دزدگیر فرشگاهی RF، ارزانی این سیستم می باشد، همچنین این دزدگیر وزن کمتری نسبت به دزدگیرهای فروشگاهی AM و EM  دارد. قیمت تگ های دزدگیر فرشگاهی RF نسبت به دزدگیرهای فروشگاهی AM و EM   پایین تر بوده و نسبت به نوسانات برق شهری تاثیر پذیری کمتری دارند. همچنین حسن دیگر دزدگیرهای RF داشتن تنوع فرکانسی بالا و در نتیجه عدم تداخل در مراکز خرید می باشد.

این مقاله در حوزه سیستم های ضد سرقت فروشگاهی به شما ارائه گردید، در صورتیکه در این حوزه تجربه دارید و یا با ابهام مواجه هستید، لطفا با نوشتن دیدگاه خود، در جهت بهبود این مقاله با ما هم قدم شوید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نمونه پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان 77937381 - 021