برچسب های امنیتی که بر روی کالای فروشگاه ها و مغازه ها برای حفاظت از آنها نصب می شود را برچسب دزدگیر فروشگاهی یا لیبل دزدگیر فروشگاهی گویند. لیبل فروشگاهی بر روی اجناس چسبانده می شود تا در هنگام خروج بدون مجوز، توسط گیت فروشگاهی شناسایی شده و شروع به زدن آلارم و آگاه نمودن فروشنده نماید.

لیبل گیت های فروشگاهی معمولا بر روی کالاهای کاغذی، اجناس شیشه ای، پلاستیکی و چرمی نصب می شود. در عین حال لیبل های فروشگاهی برای اجناس فلزی مانند قوطی ها و یا اجناسی که در آنها از فویل آلومینیومی استفاده شده است مانند پاکت سیگار و شکلات ها بدرستی عمل نمی کنند.

انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی

لیبل دزدگیر RF

برچسب دزدگیر در ابعاد ۴*۴ و ۵*۵ سانتی متری وجود دارد. این نوع برچسب ها بسیار قابل انعطاف بوده و یکبار مصرف می باشند و بعد از خنثی شدن توسط خنثی کننده لیبل گیت فروشگاهی RF به همراه کالای خریداری شده از فروشگاه یا مغازه ها خارج می شوند. قیمت لیبل RF بدلیل یکبار مصرف بودن بسیار پایین می باشد. به همین دلیل صاحبان فروشگاه ها برای خرید لیبل RF با مشکل خاصی مواجه نخواهند بود.

لیبل فروشگاهی RF

لیبل دزدگیر AM

برچسب دزدگیر AM درا بعاد ۱×۵ سانتی متری موجود می باشد. لیبل های گیت فروشگاهی AM غیر قابل انعطاف می باشند ولی هم مانند لیبل های گیت فروشگاهی RF یکبار مصرف بوده و بدلیل ابعاد کوچکتر آن بر روی کالاهایی مانند خوکار استفاده می گردند. لیبل های AM توسط خنثی کننده لیبل گیت فروشگاهی AM خنثی می شوند و بعد از خرید توسط مشتری به همراه کالای خریداری شدده از فروشگاه یا مغازه ها خارج می شوند. برای خرید لیبل AM به این نکته توجه داشته باشید که لیبل AM از لحاظ قیمتی از لیبل RF گرانتر می باشد.

لیبل فروشگاهی AM

قیمت برچسب دزدگیر فروشگاهی

لطفا برای مشاوره رایگان و اخذ قیمت، با کارشناسان ایده سازان ایرسا پاسارگاد تماس بگیرید.

 

این مقاله در زمینه برچسب ضد سرقت فروشگاهی به شما ارائه گردید، در صورتیکه در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید و یا با ابهام مواجه هستید، لطفا با نوشتن دیدگاه خود، در جهت بهبود این مقاله با ما هم قدم شوید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نمونه پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان 77937381 - 021