امروزه، اکثر فروشگاه ها و مغازه ها از تگ و لیبل استفاده می کنند. استفاده از تگ و لیبل، یکی از استراتژی های اصلی در مقابل سرقت از فروشگاه ها می باشد و توسط خرده فروشان کوچک و بزرگ برای حفاظت از کالاهایی از وسایل الکتریکی گرفته تا پوشاک، دارو، کتاب و مواد غذایی، استفاده می شوند.

بنابراین چرا لیبل ها و تگ ها بسیار موثر تلقی می شوند؟

۱- سیستم های EAS :

لیبل ها و تگ های امنیتی بخش از آنچه تحت عنوان (Electronic Article Surveillance (EAS شناخته می شوند، هستند. در این سیستم، آنتن نصب شده در ورودی فروشگاه که با لیبل ها تگ ها در ارتباط مداوم هستند، وجود دارد. هنگامی که یک لیبل و یا تگ فعال به مجاورت درب ورودی و آنتن نزدیک شود، زنگ هشدار به صدا در می آید و کارکنان فروشگاه را از احتمال سرقت آگاه می کند.

۲- مبتنی بر محصول:

برخلاف دوربین مداربسته یا پرسنل امنیتی که کل فروشگاه را تماشا می کنند، تگ ها و لیبل ها یک اقدام امنیتی مبتنی بر محصول هستند. در واقع هر کالایی که توسط لیبل یا تگ محافظت می شود، هنگامی که یک سارق سعی در خروج محصول دارد، زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

۳- دقت :

در صورت اجرای صحیح، سیستم های دزدگیر فروشگاهی بسیار دقیق و موثر هستند. آمار نشان می دهد استفاده از این سیستم و تگ ها می توانند سرقت را تا حدود ۸۰ % کاهش دهند. نکته مهم این است که مشتریان می توانند براحتی محصول را لمس کرده و یا امتحان کنند.

۴- رفع خطای انسانی :

یکی از مزایای سیستم های دزدگیر فروشگاهی برای صاحبان فروشگاه ها و مغازه داران این است که مستعد خطای انسانی نیست. به جای داشتن سوء ظن برای رخ دادن سرقت، از این فناوری برای شناسایی کالای محافظت شده و یا در حال ترک فروشگاه، استفاده می کند. در فروشگاه های بزرگ، این امر به ماموران حفاظتی برای جلوگیری از سرقت کمک می کند و در فروشگاه های کوچک، این امکان را به کارکنان می دهد تا بیشتر در خدمت مشتری باشند.

۵- محافظت مداوم:

هنگامی که آنتن روشن می شود و تگ ها و لیبل ها نصب می شوند، سیستم در حال کار است. این بدان معناست که یک فروشگاه، در تمام ساعات کاری محافظت می شود، مهم نیست که ساعت کاری چقدر باشدو یا چه تعداد کارمند مشغول به کار باشند.

۶- اجرای آسان:

یکی از ویژگی های مهم این سیستم اجرای آسان آن است. نصب این سیستم شامل تعبیه آنتن در ورودی است . با پیشرفت تکنولوژی ، روش های بیشتر و بیشتری برای نصب این سیستم ها وجود دارد.

۷- خنثی کردن سخت:

فناوری و مکانیک این سیستم ها همچنان در حال تکامل است. مکانیزم هایی که لیبل ها و تگ ها برای محافظت استفاده می کنند، هم اکنون از همیشه قویتر است. در مورد تگ ها، قدرت مغتاطیسی داخل تگ، باعث می شود خنثی کردن تگ، سخت تر از قبل باشد. لیبل ها نیز امروزه دارای چسب های فوق العاده قوی هستند که اندازه های مختلفی دارند و حتی می توانند در بسته بندی نیز پنهان شوند.

۸- استفاده آسان:

احتمالا بزرگترین ویژگی سیستم های دزدگیر فروشگاهی و تگ ها و لیبل ها این است که استفاده از این سیستم برای کارکنان بسیار آسان است. تگ ها براحتی بر روی محصول فیکس می شوند و لیبل ها حتی می توانند در کارخانه روی محصول نصب شوند. پس از فیکس شدن تگ ها و لیبل ها، آن ها به طور مداوم توسط آنتن ها مورد محافظت قرار می گیرند.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

نمونه پروژه های اجرا شده

مشاوره رایگان 77937381 - 021